אימון אנשי מכירות

התפישה הרווחת ש"נולדים להיות אנשי מכירות" אינה נכונה כלל! אימון אנשי מכירות הינו כלי אפקטיבי ביותר ליצור תוצאות טובות הרבה יותר לאנשי מכירות. כן, גם למיומנים ולוותיקים ביותר!

שיטת העבודה שלנו לאימון אנשי מכירות, בין אם הם אנשי מכירות שטח או נציגי מכירות, מתבססת על אימון מעשי ביותר, המותאם באופן מושלם הן לחברה או העסק הספציפי, והן לאופי המיוחד של המתאמן.

כל אחד מאיתנו חושב, מתנהג ומדבר אחרת. אימון אנשי המכירות האישי שאנו מבצעים מאפשר לזהות אצל איש המכירות או הנציג את נקודות החוזק ואת נקודות הכשל בשיחת המכירה שלו, להעצים אצלו את החוזקות ולשפר את הכשלים שלו באופן יסודי, תוך לקיחה בחשבון של אישיותו והאופי הייחודי שלו.

התוצרים של אימון אנשי המכירות מתבטא בקבלת גישה נכונה, בקבלת טכניקות וידע כיצד להתנהל נכון, כיצד לנהל שיחות מכירה ופגישות מכירה בצורה הנכונה, כיצד להתמודד עם התנגדויות, וכן קבלת פתרונות לתרחישים רבים שבהם הוא נתקל בשגרת העבודה שלו.

התהליך כולל גם ניתוח שיחות מכירה, התאמת תסריט מכירה אישי, סימולציות רבות להטמעת הידע, נוכחות בפגישות מכירה, פגישות משוב ודפי עבודה למשוב עצמי.

אימון מכירות - מה אנו מציעים?

אימון אנשי מכירות שטח והדרכת מכירות שטח.

אימון מכירות לנציגי מכירות בקמעונאות.

 

  אימון של יועצי מכירות – בתחומי לימודים, השקעות וכו.

אימון מכירות למנהלים ומנכ"לים.

 הכשרת אנשי מכירות ע"י אימון מכירות.

 

המלצות על מאמן מכירות – לא כל אחד יכול!

מאמן מכירות טוב הינו תחום התמחות הדורש שילוב של ידע, מיומנות, ניסיון רב ובעיקר אמפטיה ורגישות למתאמנים. לא כל אחד מתאים להיות מאמן מכירות. ראו מה כותבים עלינו כמה מלקוחותינו באימון מכירות:

"הגעתי אל אורלי לאחר שפל במכירות, אורלי עשתה לי "ריסטארט" מדהים והזכירה לי למה אני במכירות! באפריל השוואתי את שיא המכירות של חודשיים ברציפות".

דרור מ.

"אורלי מיוחדת במידה. קודם כל היא בן אדם רגיש, אנושי ומעל הכל מקצועית ביותר! כבר בפגישה הראשונה האירה את עיני בגישה המיוחדת שלה, באופן ההקשבה ובהדרכה המעולה שלה! ממליצה עליה בחום". 

חנה ב.

"יש לי כבר 3 סגירות מהבוקר, שבוע שעבר נסגר עם 9 סגירות חדשות. אני בהחלט זוקפת זאת לאורלי שעשתה לי אימון מכירות". 

רחל סמדג'ה.

 

"למרות שאני במכירות שנים רבות, השיחות איתך נותנות לי נקודות מבט חדשות, את מחזקת אותי ונותנת לי כוח רב- והתוצאות לא מאחרות בהתאם". 

דורית נוימן.

צור קשר

להגדלת המכירות השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שלח הודעה

שם:

Thank You!

The form has been successfully sent.

מייל:

טלפון:

הודעה:

שלח הודעה

שם:

Thank You!

The form has been successfully sent.

מייל:

טלפון:

הודעה:

שלח הודעה

שם:

Thank You!

The form has been successfully sent.

מייל:

טלפון:

הודעה:

להגדלת המכירות התקשרו:

או שלחו מייל: