שחיקה בקרב אנשי המכירות

אז מה אפשר לעשות עם השחיקה הזו?

 

בסדנת מכירות, הדרכת מכירות  או סדנת מכירות לעובדים אנו נותנים מספר דוגמאות להעלאת רמת האנרגיה בקרב אנשי המכירות.

כשמדובר בניהול ההון האנושי (אם אתם מהתחום של HR / משאבי אנוש) תוכלו להעזר בהצעות הכתובות במאמר  כדי להעלות את המוטיבציה בקרב אנשי המכירות.

 

עידוד - כל אדם צריך שיעודדו אותו, יעריכו את העשייה שלו. גם אם הנציג חווה תקופה קשה שבה הוא אינו מצליח במיוחד, הוא זקוק לשמוע בכל זאת כמה מילים טובות, כדאי להזכיר לו גם את נקודות החוזק שלו, את הסיבות שבגינן התקבל לחברה, והכי חשוב - הוא צריך לשמוע שמאמינים בו.

 

פגישה אישית- כדאי להטמיע נוהל של פגישה אישית עם הנציגים אחת לתקופה (שבועיים לדוגמה) בה מדברים על השבועיים שעברו, על ההצלחות והסיבות להן, על הכישלונות והסיבות להן, מה הלקחים שהופקו? ודרכי הפעולה שינקטו. בישיבה זו כמובן מתחילים עם חיזוקים חיובים, נקודות לשימור ולאחר מכן נקודות לשיפור. במהלך השיחה כנ"ל חשוב לחלק מחמאות וחיזוקים. 

 

שוברי מתנה- נכון שנציגי מכירות מתוגמלים על הצלחותיהם באמצעות בונוסים ועמלות. בכל זאת, ניתן לצ'פר בשוברי מתנה לאות הערכה. גם אם הנציג לא הצליח להגיע אל היעד באותו חודש, גם אם הוא עובר תקופה קשה, דווקא אז, אם תפרגנו לעובד שובר ותאמרו לו שאתם מעריכים אותו, ומאמינים בו, דווקא אז, השובר הזה עלול לחולל פלאים. 

 

סדנת מכירות -אין גבול לכמות המידע שאפשר לצבור, גם נציגים עם ניסיון של 30 שנה במכירות יכולים להפיק הרבה מאוד מסדנת מכירות המהווה "זריקת מרץ" לנציגים, נותנת רעיונות חדשים, טכניקות חדשות, דרכי התמודדות עם התנגדויות (החוזרות ונשנות וכל כך מתישות). 

הדרכת מכירות טובה עם הנחיה אנרגטית, המשלבת ידע, סימולציות (וכיף :) לבד מהטיפים, והכלים החשובים נותנת המון מוטיבציה וכמובן, תורמת להגדלת המכירות בחברה.

 

לפרטים נוספים והתייעצות ניתן לפנות אלינו: 054-4407732

צור קשר

להגדלת המכירות השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שלח הודעה

שם:

Thank You!

The form has been successfully sent.

מייל:

טלפון:

הודעה:

שלח הודעה

שם:

Thank You!

The form has been successfully sent.

מייל:

טלפון:

הודעה:

שלח הודעה

שם:

Thank You!

The form has been successfully sent.

מייל:

טלפון:

הודעה:

שחיקה בקרב אנשי המכירות - למה זה קורה ומה עושים?

אנשי מכירות עוברים לפעמים תקופות לא פשוטות, הם צריכים להגיע אנרגטיים מידי יום, לשדר אמינות, הצלחה, ביטחון (למרות המטענים האישיים). בנוסף, הם נתקלים בסירובים על בסיס יומיומי, שומעים הרבה מאוד "לא" לפעמים גם "רודפים" אחרי לקוחות ובנוסף לכל זה, הם צריכים להתמודד עם הסטיגמה של אנשי מכירות...ולמרות זאת - צריכים לשדר עסקים כרגיל. לא פשוט בכלל.

 

 

 

 

להגדלת המכירות התקשרו:

או שלחו מייל: