אומרים עלינו

"אורלי ברי העבירה לנו סדנת מכירות. הייתה סדנה מצוינת שנתנה לכל הצוות כלים טובים וגם הוסיפה ביטחון במכירות למי שזה לא טבעי לו."

בשמת פלג סרצנסקי, מנכ"לית איגוד המהנדסים

"הבאנו את אורלי לעשות הדרכת מכירות לאנשי מכירות בחרה. הסדנה הייתה מאודעניינית ומוכוונת אלינו, לאווירה של החברה ולשפה שלנו. אני מאוד ממליצה לדבר איתה אם אתם מחפשים להעלות את המכירות ושביעות רצון לקוחות. תודה אורלי"​

סיוון ריבקאי, מנהלת מכירות עולם קטן, תקשורת לווינית

"נעזרנו בשירותיה של אורלי להדרכת צוות מכירות בסטארטאפ.
תוך חודשיים הגדלנו את המכירות פי שניים!! ממליצה מאוד ליצור קשר עם אורלי המקסימה, שעושה עבודה on the spot

מקצועית, אדיבה, מבינה מהר מאוד את הצרכים והאתגרים ומלווה לאורך כל התהליך, לא מובן מאליו בכלל" 

קרן מור, מנהלת קשרי לקוחות חברת שופיק

"הבאנו את אורלי לעשות הדרכת מכירות לאנשי מכירות בחרה. הסדנה הייתה מאוד עניינית ומוכוונת אלינו, לאווירה של החברה ולשפה שלנו. אני מאוד ממליצה לדבר איתה אם אתם מחפשים להעלות את המכירות ושביעות רצון לקוחות. תודה אורלי"​

רובי אספרנזה, סמנכ"ל שירות חולון מוטורס

אורלי היא אשת מקצוע שמגיעה לא רק עם הידע והגישה הנכונה, אלא גם עם ההקשבה הנכונה כדי ללמוד קודם כל את המערכת שאליה היא מגיעה ולעבוד מתוכה. לכל ארגון שצריך רענון של מערכת המכירות שלו, אני ממליץ על אורלי בחום."

אילן בכר, מנהל חטיבת עסקים קטנים, שמעד אורלן

 

אורלי תודה על הדרכת מכירות מדהימה! הדרכה מדויקת, עם המון ידע חשוב. ממליצה בחום לכולם לפנות אליה!

אבישג תמיר, מנהלת שירות לקוחות, הראל יטיב 

"הצלחנו בתוך תקופה קצרה לשפר בעשרות אחוזים את הביצועים שלנו ע"י הדרכה , תרגול, חניכה של העובדים וע"י חדוד המסרים המכירתיים, תיקוף תסריטי השיחות ומהלך פגישות המכירה, טיפול בהתנגדויות וליווי צמוד של כל הנוגעים בדבר. תודה אורלי."

 

חיים לוי, מנכ"ל נדל"ן בג'ינס

ממליץ מאוד לכל ארגון שמעוניין להגדיל את המכירות שלו ולשפר את תהליכי המכירה והשירות במכירה "אורלי ברי ראתה איפה החולשות של העסק ואיך להגדיל את המכירות ולמנף כל הזדמנות למכירה באמצעות הדרכה וייעוץ עסקי נכון, ממוקד ומדויק לעסק שלי.

 אני עם הצלחות לא מתווכח...אורלי תודה רבה לך על ההשקעה ועוד יותר על התוצאות.

שלום בעלים - קליניק ארט

"הצלחנו בתוך תקופה קצרה לשפר בעשרות אחוזים את הביצועים שלנו ע"י הדרכה , תרגול, חניכה של העובדים וע"י חדוד המסרים המכירתיים, תיקוף תסריטי השיחות ומהלך פגישות המכירה, טיפול בהתנגדויות וליווי צמוד של כל הנוגעים בדבר. תודה אורלי."

 

אסף שמש, מנכ"ל סיגמנטים

כבעלים של חברה שמבוססת מכירות יומיומיות ובלעדי המכירות אין לנו קיום, חיפשתי בשנים האחרונות מקצוען שינהל את צוות המכירות שלי. האמת, באו רבים, באו והלכו בלי תוצאות ואני כל פעם מצאתי עצמי גם כמנכ"ל וגם כמנהל מכירות. אורלי, מלווה את צוות המכירות בחודשים האחרונים בהצלחה רבה. את השיני ראיתי באופן מידי. לאורלי יש אנרגיה גבוה מאוד שיודעת להניע צוות, לזהות את הקשיים ולפתור אותם, להכניס מוטיבציה ואנרגיה בצוות. אז אני מצאתי סוף סוף את מנהלת המכירות שלי . ממליץ בחום לנסות. שינוי בתוצאות צריך להרגיש באופן די מיידי.

 

יואב פנחס, בעלים של מרכז "אוצרות" להפרעות קשב וריכוז.

התחלנו בעבודה עם אורלי, חיים לוי ואני בנדל"ן בג'ינס, בתהליך ליווי אסטרטגי, שהמשיך לאחר מכן במיקוד בתחום השיווק והמכירות שלנו, כשהיא הופכת סוג של מנטור עבורנו ועבור העובדים שלנו, בכדי להגיע לאפקטיביות הרבה יותר גבוהה בתחום – לשפר משמעותית את יחס ההמרה. למרות שתהליך המכירה שלנו מורכב, שכן מדובר על השקעה כספית משמעותית של הלקוחות, בסבלנות, בנחישות, בהתמדה ובחן הכל כך אופייני לה, מתוך הניסיון וההתמחות שלה והכימיה המצוינת שנוצרה בינינו, הצלחנו בתוך תקופה קצרה לשפר בעשרות אחוזים את הביצועים שלנו ע"י הדרכה, תרגול, חניכה של העובדים ושלנו וע"י חידוד המסרים המכירתיים, תיקוף תסריטי השיחות ומהלך פגישות המכירה, טיפול בהתנגדויות וליווי צמוד של כל הנוגעים בדבר. אנחנו בעיצומו של התהליך אך ברור לנו כי היא תמשיך ללוות אותנו גם באתגרים הבאים שלנו - הכלים שרכשנו באמצעותה הם כבר חלק מההוויה של החברה והם מאפשרים לנו כמנהלים לבקר ולנהל את תהליכי המכירה בחברה ביתר פשטות, תוך שליטה רבה יותר בתוצאות. תודה שבחרת בנו.​

נדב ויננגר, מנכ"ל נדל"ן בג'ינס.

אורלי שלום,

רציתי להודות לך בשמי ובשם החברה תודה על התהליך הלא פשוט שעברנו בחודשיים האחרונים של שיפור יכולות המכירה שלנו

המוצר שלנו לא טריוויאלי, הלקוחות שלנו לא פשוטים וגם אנחנו לעיתים חושבים שאנחנו יודעים הכל יותר טוב מכולם, אבל למרות זאת עם הרבה סבלנות, נחישות והשקעה שבדרך כלל חרגה מגבולות הזמן עליהם סיכמנו למדת טוב את המוצר שלנו וידעת לתת לנו יסודות טובים שכבר מתחילים לתת תוצאות ואני משוכנע שנמשיך ליהנות מפירות העבודה שלך לתקופה ארוכה אז שוב תודה, ואני משוכנע שעוד ניפגש בסבבי הדרכות עתידיות.

בברכה, גיל מנדלסון.

 

גיל מנדלסון, מנכ"ל ובעלים של "עולם נסתר" - טיולים בהתאמה אישית.

 

 

אורלי עוזרת לספורטל ברעיונות שיווקיים ובהטמעה של מוצר חדש בארץ. אורלי חדת וחריפת שכל. חוקרת ולומדת את הסיטואציה לעומק, ומנתחת את המהלך קדימה על בסיס תחקיר יסודי ומעמיק.

הידע והניסיון של אורלי באים לידי ביטוי ברעיונות העסקיים עליהם היא ממליצהו בתכנים שהיא מביעה. אורלי מגלה אכפתיות מעבר לרגיל, והיא שותפה לכול מהלך ומחשבה. שיתוף פעולה ועבודה עם אורלי מבטיחה לעסק הצלחה רבה. מניסיון!"

ארנה ריץ'

מנכ"לית ספורטל.

ספורטל, ציוד כושר.

אורלי היקרה, הרבה זמן חיפשתי מאמן מכירות שיצליח להעביר לצוות שלנו את הצורה שאני רואה כיצד המכירות צריכות להתבצע. 

למזלנו הרב, הצלחתי לפגוש אותך במפגש עסקי ומיד עם סיום הפגישה ידעתי שנתחיל לשתף פעולה. את מפשטת את תהליך המכירה בצורה שאינה יוצרת "התנגדויות או התבלטויות". ממליץ בחום לכל אחד לפנות אליך ומאמין שנפגש באימונים נוספים בעתיד להמשך הצוות שלנו. 

תודה רבה.

מיכאל למפרט, COOL MEDIA, בעלים

הסדנא שאורלי העבירה לחברה שלנו תרמה לנו רבות והקנתה לנו כלים ששווים הרבה כסף, היא הדריכה את כולנו ביחד וגם כל עובד ועובד בנפרד, התוצאות לא איחרו לבוא - כבר באותו השבוע אנשי המכירות העלו ב-40% אחוזים את ההמרות בעזרת טכניקות פשוטות ליישום שלמדנו. תודה לך אורלי."

 

אביתר נגר, בעלים "רמפה מרקטינג" משווק מורשה של קולגן +

אביתר נגר, "רמפה -משרד יחסי ציבור", בעלים.​

"הסדנא שאורלי העבירה לחברה שלנו תרמה לנו רבות והקנתה לנו כלים ששווים הרבה כסף, היא הדריכה את כולנו ביחד וגם כל עובד ועובד בנפרד, התוצאות לא איחרו לבוא- כבר באותו השבוע אנשי המכירות העלו ב-40% אחוזים את ההמרות בעזרת טכניקות פשוטות ליישום שלמדנו. תודה לך אורלי."​

נדב ויננגר, מנכ״ל נדל״ן בג׳ינס.

"...הצלחנו בתוך תקופה קצרה לשפר בעשרות אחוזים את הביצועים שלנו ע"י הדרכה, תרגול, חניכה של העובדים ושלנו וע"י חידוד המסרים המכירתיים, תיקוף תסריטי השיחות ומהלך פגישות המכירה, טיפול בהתנגדויות וליווי צמוד של כל הנוגעים בדבר... הכלים שרכשנו באמצעותה הם כבר חלק מההוויה של החברה..."​

אורלי היא אשת מקצוע שמגיעה לא רק עם הידע והגישה הנכונה, אלא גם עם ההקשבה הנכונה כדי ללמוד קודם כל את המערכת שאליה היא מגיעה ולעבוד מתוכה. לכל ארגון שצריך רענון של מערכת המכירות שלו, אני ממליץ על אורלי בחום.

אילן בכר, מנהל חטיבת עסקים קטנים, שמעד אורלן

יונתן, בעלים של יורדנט בע"מ.

היי אורלי, לא יאומן שעברה שנה בכל אופן ביום שישי הקרוב אנחנו מקימים את הכנס השנתי שלנו ...ו לשמחתי נגיע למאה נרשמים אולי גם יותר. הטעם שהשאיר הכנס הקודם הוא ההצלחה הכי גדולה בהיענות האנשים אז... את יכולה לתת לעצמך טפיחה קטנה על הכתף. 

הסדנא שאורלי העבירה לחברה שלנו תרמה לנו רבות והקנתה לנו כלים ששווים הרבה כסף, היא הדריכה את כולנו ביחד וגם כל עובד ועובד בנפרד, התוצאות לא איחרו לבוא- כבר באותו השבוע אנשי המכירות העלו ב-40% אחוזים את ההמרות בעזרת טכניקות פשוטות ליישום שלמדנו. תודה לך אורלי.

אביתר נגר, "רמפה -משרד יחסי ציבור", בעלים.

סאשה שרמן, מנכ"ל פרואקט שרותי תכנות באווטסורסינג.

עזרת לי מאוד עם אופן הצגת החברה וההתמודדות מול המתחרים בשוק. הבנתי את החשיבות של עבודה מסודרת לפי מודל. התוכנית טובה מאוד וכבר רואים תוצאות

 

מיכאל למפרט, בעלים של COOL MEDIA

לאורלי יש אנרגיה גבוה מאוד שיודעת להניע צוות, לזהות את הקשיים ולפתור אותם, להכניס מוטיבציה ואנרגיה בצוות". ממליץ בחום לנסות. שינוי בתוצאות מרגישים באופן מיידי."

יואב פנחס, בעלים של חברת אוצרות, לטיפול בהפרעות קשב וריכוז.

 

הרבה זמן חיפשתי מישהו שיצליח להעביר לצוות שלנו את הצורה שאני רואה כיצד המכירות צריכות להתבצע. את מפשטת את תהליך המכירה בצורה שאינה יוצרת "התנגדויות או התבלטויות". ממליץ בחום לכל חברה שרוצה למקסם את פוטנציאל המכירות."

נדב ויננגר, מנכ״ל נדל״ן בג׳ינס.

אני משתמש בהרבה אלמנטים מהתובנות שהפקנו מהסדנא איתך ובהחלט רואה שיפור ביחס ההמרה האישי שלי"

גיא צרפתי, מנהל מכירות בי.די סיגמא.

"אורלי ברי העבירה סדנת מכירות עשירה מאוד ואפקטיבית להגדלת מחזור המכירות.

הסדנא הועברה בצורה מקצועית ביותר, ברורה תוך תרגול מעשי עם העובדים שלי. 

מומלץ בחום"

סאשה שרמן, מנכ"ל פרואקט שרותי תכנות באווטסורסינג.

עזרת לי מאוד עם אופן הצגת החברה וההתמודדות מול המתחרים בשוק. הבנתי את החשיבות של עבודה מסודרת לפי מודל. התוכנית טובה מאוד וכבר רואים תוצאות.

הגעתי אל אורלי בעיצומו של שפל במכירות בן יותר מחודש. אורלי עשתה לי ריסטארט מדהים ומזכירה לי למה אני במכירות, למה אני מאמין במוצר והכי חשוב- מה אני שווה! באפריל השוותי את שיא המכירות של חודשיים ברציפות וזה לא היה קורה בלעדייך. 

תודה אורלי.

דרור מורלי, שמעד אורלן.

הסדנא שאורלי העבירה לחברה שלנו תרמה לנו רבות והקנתה לנו כלים ששווים הרבה כסף, היא הדריכה את כולנו ביחד וגם כל עובד ועובד בנפרד, התוצאות לא איחרו לבוא - כבר באותו השבוע אנשי המכירות העלו ב-40% אחוזים את ההמרות בעזרת טכניקות פשוטות ליישום שלמדנו. תודה לך אורלי."

 

גיא וישניה, מנכ"ל טכניקה

צור קשר

להגדלת המכירות השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שלח הודעה

שם:

Thank You!

The form has been successfully sent.

מייל:

טלפון:

הודעה:

שלח הודעה

שם:

Thank You!

The form has been successfully sent.

מייל:

טלפון:

הודעה:

שלח הודעה

שם:

Thank You!

The form has been successfully sent.

מייל:

טלפון:

הודעה:

להגדלת המכירות התקשרו:

או שלחו מייל: